Volkswagen jest obecnie jednym z motoryzacyjnych gigantów. Proponuje szereg samochodów, które odnoszą spektakularny sukces rynkowy, w tym Audi, Škoda, czy SEAT. Czym wyróżniają się auta z Niemiec – przede wszystkim precyzją wykonania i wykończeniem o wysokiej jakości. Pomimo tego, że są to doskonałe modele w swojej klasie, niekiedy przydają się części do samochodów Volkswagen. Części zamienne do aut VW, które są dostępne online https://www.iparts.pl/auto/vw,121.html są najwyższej jakości, a zarazem osiągalne w przystępnej cenie.

Części do samochodów Audi – jak wypada marka w rankingach sprzedażowych?

Części do Audi cieszą się dużym powodzeniem, co jest zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę to, jak wysoko ta marka plasuje się w różnego rodzaju rankingach. Wśród dziesięciu najczęściej wyszukiwanych marek używanych samochodów osobowych w roku 2018 nie mogło zabraknąć Audi – auta te były tak często wyszukiwane, że znalazły się w pierwszej trójce według zestawienia Otomoto. Na tym samym miejscu znalazła się ta marka również w rankingu samochodowych marek premium w Polsce w roku 2018. Udział Audi w segmencie premium w roku 2018 wyniósł 20,01%. Ze względu na to, że części zamienne do aut Audi można bez problemu zamówić online, samochody te cieszą się dużą popularnością w Polsce. W TOP 5 znalazł się SUV Audi Q5 – auta te sprzedawały się lepiej w 2018 roku w porównaniu z rokiem wcześniejszym odnotowując 20-procentowy wzrost sprzedaży. Natomiast na świecie furorę robi nowy Audi A8, który w 2018 roku zanotował wzrost sprzedaży o 96 procent. Wszyscy, którzy chcą zamówić części do samochodów Audi, mogą tego dokonać na stronie https://www.iparts.pl/auto/audi,5.html.

Części do samochodów Audi

Części do Škoda – które modele cieszą się największą popularnością?

Części do Škoda cieszą się takim samym wzięciem, jak sama marka, która w lipcu 2019 odnotowała najwyższy wzrost dostaw nowych aut w historii. Największy popyt na tę markę jest w Europie – szczególnym zainteresowaniem cieszą się SUV-y, w tym modele Karoq i Kodiaq. SUV-y te stały się tak popularne, że wyprzedziły w rankingach nawet Fabię. Jednak wciąż najbardziej popularnym modelem pozostaje Octavia. Natomiast części do samochodów Škoda można zamówić na stronie https://www.iparts.pl/auto/skoda,106.html.

Części zamienne do aut SEAT – rekordowa sprzedaż samochodów w bieżącym roku

Części do samochodów SEAT można zamówić online, klikając w link https://www.iparts.pl/auto/seat,104.html – taka akcja będzie całkowicie zrozumiała, jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak dużym powodzeniem cieszą się samochody tej marki. W tym roku w pierwszym półroczu sprzedano ponad trzysta tysięcy samochodów SEAT, co oznacza nowy rekord względem poprzedniego równie udanego roku. Najwięcej aut tej marki sprzedano w Niemczech, czyli sześćdziesiąt sześć tysięcy pięćset. W Polsce również zanotowano wzrost sprzedaży o 6,1 procent względem roku ubiegłego. Przekładając ten wynik na liczby, odnotowano sprzedaż ponad tysiąca samochodów SEAT-a.